Sprzedaj nieruchomość

podlaskie, Białystok

Białystok, Dojlidy, Żubrów

Cena:

1 224 000

450,00 zł/m²

Szczegóły

  • Symbol oferty

    AMBS-GS-1389

  • Powierzchnia

    2720.00

  • Przeznaczenie działki

    inwestycyjna

  • Zagospodarowanie działki

    Niezagospodarowana

  • Ukształtowanie działki

    płaska

  • Kształt działki

    nieregularny

  • Ogrodzenie działki

    brak

  • Woda

    tak - miejska

  • Prąd

    jest

  • Kanalizacja

    miejska

  • Dojazd

    asfalt

  • Otoczenie

    osiedle

  • Warunki zabudowy

    MPZP

  • Powierzchnia działki

    0.00

Opis

Gotowa inwestycja w sercu osiedla pełnego rodzin

Polecam Państwu działkę inwestycyjną przy ulicy Żubrów na osiedlu Dojlidy w Białymstoku. Nieruchomość o nr geodezyjnym 251/33 i powierzchni 2720 m2 przeznaczona w planie pod budowę prywatnego przedszkola z poradnią psychologiczno-pedagogiczną wraz z zagospodarowaniem terenu na częściach działki. Grunt w użytkowaniu wieczystym.

Teren w planie zagospodarowania przeznaczony jest pod zabudowę usługową z zakresu edukacji- przedszkole oraz zieleń urządzoną wraz z obiektami i urządzeniami towarzyszącymi. Na terenie w ramach przeznaczenia uzupełniającego dopuszcza się lokalizację poradni psychologiczno-pedagogicznej. W zakresie zabudowy terenu występują następujące wskaźniki i parametry zagospodarowania w granicach działki:
a) powierzchnia zabudowy- maksimum 30 %;
b) intensywność zabudowy- od 0 do 1,6;
c) powierzchnia biologicznie czynna-minimum 50 %, w tym na terenie wydzielenia wewnętrznego oznaczonym symbolem „a”- minimum 80 %;
d) wysokość budynków- maksimum 9,0 m;
e) geometria dachów- dachy płaskie;
f) miejsca postojowe- według wskaźników i zasad zawartych w par. 25 planu;

Obsługa komunikacyjna- od otaczających dróg publicznych i wewnętrznych. 

Media
: prąd, woda, kanalizacja.

Nieruchomość posiada koncepcję projektów inwestycyjnych, która pozwoli na zobrazowanie potencjału inwestycyjnego. 

Dojlidy to osiedle z dużą koncentracją rodzin z dziećmi — zapotrzebowanie na placówki edukacyjne i opiekuńcze jest tu realne i rosnące. Lokalizacja przy ul. Żubrów wpisuje się bezpośrednio w tę demografię.

Cena 450 zł/m2 netto. 

Oferta skierowana do inwestorów planujących placówkę edukacyjną lub opiekuńczą.


Zapraszam na bezpłatną prezentację
Ambasada Nieruchomości
Magdalena Szmurło
tel: 512 915 969

Umów się na spotkanie

Zostaw do siebie kontakt

    Imię i nazwisko*

    Telefon*

    E-mail*

    Wiadomość*

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych. Administratorem danych jest Ambasada Nieruchomości, ul. Piękna 2 lok.2A. Mam prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. Dane zbierane są w celu marketingowym oraz w celu realizowania i wykonania zawartej umowy lub do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy.

    *Pola wymagane