Przestronne mieszkanie w wygodnej lokalizacji!
Polecam Państwu mieszkanie o komfortowym rozkładzie i spójnej aranżacji zlokalizowane przy ul. Sobieskiego (osiedle Bojary) - w kameralnym bloku z cegły z 2003 r. Budynek położony na terenie ogrodzonym z dwiema bramami wjazdowymi na pilot oraz ładnie zagospodarowaną zielenią i pełną infrastrukturą osiedla w pobliżu. W najbliższej okolicy punkty handlowe oraz usługowe, żłobki i przedszkola, szkoła podstawowa, punkty gastronomiczne oraz medyczne, zaledwie kilka minut piechotą do Centrum- stąd jest wszędzie blisko!
Mieszkanie znajduje się na
2.piętrze z windą i na powierzchnię
71,6 m2 składa się:
- salon z wyjściem na balkon
- aneks kuchenny
- dwie niezależne sypialnie
- łazienka z wc,
- przedpokój
- garderoba
Wnętrza zostały urządzone w ponadczasowym stylu oraz spójnej kolorystyce. Charakteru nadają całości wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Mieszkanie ma dwustronny i niezależny rozkład pomieszczeń – każde jest dostępne z korytarza. Ze względu na funkcjonalnie zaaranżowaną kuchnię wygospodarowano również miejsce na wygodny, duży stół w strefie jadalnej. W przedpokoju znajdują się dwie zabudowy stałe wykonane na wymiar przez renomowanego stolarza. Dodatkowo została wygospodarowana przestronna garderoba z miejscem na pralkę i suszarkę. Na podłogach w salonie i sypialniach położony jest parkiet z litego jesionu a w łazience, przedpokoju i kuchni gres szkliwiony. Ze względu na dużą powierzchnię łazienka została wyposażona zarówno w wannę oraz prysznic - to rozwiązanie, z którego chętnie skorzystają wszyscy domownicy, można wziąć zarówno relaksującą kąpieli jak i szybki prysznic. Mieszkanie jest zadbane i gotowe do zamieszkania, wyposażone w meble i sprzęty widoczne na zdjęciach.
Miesięczny
czynsz obejmujący koszty stałe oraz m.in. zaliczki na zużycie wody i c.o. wynosi ok.
650 zł.
Oferta szczególnie polecana osobom poszukującym komfortowego mieszkania w wygodnej lokalizacji blisko Centrum miasta!
Zapraszam na prezentację
Katarzyna Dmitruk
tel. 698 839 380
Ambasada Nieruchomości
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.